LAATSTE CLUBNIEUWS

Grijpskerk kan op koers blijven

 Stuur naar je sportvrienden
Geschreven door Erik de Vries   
dinsdag, 21 april 2009 19:26

In de tweedeklasse I van het zaterdagvoetbal krijgt koploper Grijpskerk het waarschijnlijk zaterdag niet gemakkelijk tegen Buitenpost.

Het voordeel voor de ploeg van trainer Marius Hendriks is dat de thuisclub niets meer te winnen en te vrezen heeft. Daar kan echter ook het gevaar in schuilen.

Voor de naaste belager´t Fean is de tegenstander anders. IN SGV treft ´t Fean namelijk een tegenstander die op het punt staat om te degraderen of op de promotie/degradatieplaatts terecht te komen. Afgaande op de resultaten na de winterstop wordt er weinig hoopvols verwacht voor SGV.

SJS kjan SGV eventueel een handje helpen. De ploeg van trainer Jan Smid moet er dan wel voor zorgen om van Wykels Hallum, dat twee punten boven SGV staat, te winnen. VEV ´67 staat ook veilig. De ploeg uit Leek ontvangt Be Quick Dokkum dat nog niet helemaal veilig is. VEV ´67 zal dus vol aan de bak moeten om de winst in eigen huis te houden.

 

 

© copyright 2008 - Martini Media
Copyright Protected Pictures Provided By Orange-Pictures