LAATSTE CLUBNIEUWS

,,Super Saturday" in 5D zaterdag

 Stuur naar je sportvrienden
Geschreven door johan staal   
woensdag, 25 november 2009 07:34

Aanstaande zaterdag is het in de vijfde klasse D ,,SUPER SATURDAY". Dan spelen namelijk de nummers 1 en 4, VVK en Ezinge en de nummers 2 en 3, de Fivel en FC LEO, tegen elkaar.

Spanning genoeg dus in de top van 5D, waarbij de wedstrijd tussen de Fivel en FC LEO een ,,kraker" belooft te worden

Als de weersvoorspellingen uitkomen dan zal het veld in Zeerijp namelijk zwaar te bespelen zijn, wat een aanslag zal doen op de conditie van de spelers.

De tactisch sterke Jaap van der Ploeg van FC LEO zal zijn ploeg ongetwijfeld weer met een gedegen speelwijze het veld in sturen, terwijl collega Jeroen Korpershoek meer van het avontuurlijke is.

Voor beide opvattingen is wat te zeggen vandaar de verwachting dat het wel eens een leuk duel in Zeerijp kan worden

 

Reacties (2)


2 maandag, 30 november 2009 10:36
???
Geen verslaggeving van super Saturday in 5d?
1 woensdag, 25 november 2009 15:26
???
Time to seperate the boyzzz from the men....al spelen bij ons de boyzzz. Na dit weekend zal het wel saai zijn in 5d
© copyright 2008 - Martini Media
Copyright Protected Pictures Provided By Orange-Pictures